* About 1D *

30. října 2012 v 17:00 | Loves~1D » Tee*, Bebůš♥

♥ ŽIVOTOPIS

One Direction je skupina, skládající se z 4 britských zpěváků [Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson] a jednoho irského [Niall Horan] :). Skončili na třetím místě v sedmé sérii X-Factoru a jejich kariéra šla rychle do těch nejvyšších bodů popularity.Všech pět kluků začínalo v X-Factoru jako sólový zpěváci, ale všichni byli v Bootcampu posláni domů. Proto Nicole Scherzinger a Simon Cowel rozhodli, kluky si zpátky zavolat a poslat je do Judges' House jako skupinu, s čímž kluci souhlasily. Nakonec 1D skončily na 3. místě a jejich píseň "Forever Young", kterou by zpívali, kdyby vyhráli byla okamžitě vpuštěna na internet a měla tisíce ohlasů.
Po X-Factoru skupina podepsala nahrávací smlouvu se Syco.

» YEAR 2011 «

- 17. února 2011 byla do světa vpuštěna jejich první kniha z názvem Forever Young.
- 1. července bylo oznámeno, že kluci pracují na další knize, která se jmenuje Dare to Dream : Life as One Direction a která byla vydána 15. září 2011.
- 11. září 2011 se objevil na internetu očekávaný singl s názvem "What Makes You Beautiful", který dodnes trhá světové žebříčky. S písní 21. února 2012 vyhráli Best British Single, kde porazili Adele nebo Jessie J.
- 13. listopadu vyšel na svět singl z názvem "Gotta Be You".
- 21. listopadu vyšlo jejich první album "Up All Night". Album se stalo nejprodávanějším albem Spojeného království a trhalo rokerdy i v ostatních zemích. V Americe v roce 2012 dokonce porazilo zpěvačku Adele.
- 26. září bylo oznámeno první turné Up All Night, které probíhalo po Anglii a Irsku od prosince 2011 do ledna 2012.

» YEAR 2012 «

- 13. ledna vyšel singl s názvem "One Thing" a na youtube dodnes trhá rekordy ve sledovanosti. Ještě v roce 2012 vyšlo úžasné album TAKE ME HOME, které má 3 vydání:). Najdeme na něm přes 15 písniček a opravdu úžasných písniček.
- 20. Září 2012 vyšel videoklip k písničce Live While We're Young a za 3 měsíce měl přes úžasných 120 000 000 shlédnutí!
- 2. Listopadu vyšel videoklip k pomalé písničce "Little Things", kterou pro kluky napsal Ed Sheeran. Za 1 měsíc dosáhla 50 000 000 shlédnutí!

» YEAR 2013 «

- 17. Ledna 2013 vyšel videoklip k písni "Kiss You" a skoro přesáhl 10 000 000 shlédnutí za 24 hodin :)
- 21. Února 2013 vyšel charitativní singl "One Way Or Another", čímž kluci pomohli přes více než 100 000 dětím v Africe a zachránili jim život!
- V Kid's Choice Awards 2013 kluci vyhráli všechny své ceny, ve kterých byli nominováni. Dokonce porazily i miliardový singl "Gangam Style" a nebo Taylor Swift!! Také podepsali smlouvu se Sony Music na další 3 roky, takže můžeme očekávat 3 nové alba!! ♥
- Od 23. Února do 03. Listopadu 2013 bylo uskutečněno obrovské TAKE ME HOME TURNÉ, ve kterém kluci s pomocí zpěvačky Camryn a skupiny '5 Second of Summer' navštívili bezpočet států včetně Evropy! Ukončily ho dvěma koncerty v Japonsku
- 5. Září roku 2013 se objevil v kinech první, 3D film/dokument kluků s názvem THIS IS US! Je volně na stažení na internetu i s titulkami! Tento film získal obrovský ohlas ve všech zemích světa a bude překládán do obrovského množství jazyků.
- 25. Srpna vyšel na obchodní trh nový parfém s názvem 'Our Moment" a trhá příčky nejnakupovanější voňavky roku ve všech zemích!
- 22. Července vyšel videoklip k písni BEST SONG EVER, který na Youtube přesáhl rekord sledovanosti za 24. hodin. Bohužel je po pár měsících předběhla Miley Cyrus s písní Wrecking Ball.
- 27. Října vyšla druhá pecka ze slibovaného 3. alba a to STORY OF MY LIFE, která bohužel rekord za 24. hodin nedokázala.
- 25. Listopadu vyšlo očekávané 3. album MIDNIGHT MEMORIES, které si zasloužilo rekord a 1. místo za nejprodávanější desku za posledních 60 let !!

» YEAR 2014 «

- Videoklip k očekávané písničce, stejnomenné jako třetí album 'Midnight Memories' vyšel 31. Ledna! I když nebyl překonán Vevo Record, kluci veřejně poděkovali fanouškům.
- K Parfému Our Moment se momentálně řadí i jeho "bratříček" s názvem "That Moment", který vyšel v dubnu! :) Kluci pro tento parfém natočili speciálně "Video ze zákulisí" a poté "Video ze zákulisí ze zákulisí" :D
- 18. Dubna vyšel druhý videoklip z nejnovějšího alba k písničce "You & I" ! :)
- Kluci měli tento rok celosvětové turné - Where We Are Tour - které se jako na neštěstí vyhlo jak České Republice, tak i Slovensku.
- Kluci se prostě nezastaví a tak téhož roku vychází nový parfém s názvem 'You & I'
- 10. & 11. Října do kin přichází 'Where We Are - The Concert Film' což je vlastně film z koncertu, v kinech je jen 2 dny a fanoušci po vydání šílí!
- Kluci zveřejňují svůj první singl z nového alba, který se jmenuje Fireproof
- Později zveřejňují i druhý nový singl s názvem 'Steal My Girl', ke kterému vychází 24. 10. i videoklip, který však musí být smazán díky organizaci PETA, která dbá na ochranu zvířat a nelíbí se jim, že je ve videoklipu opice. Proto musí být natočen nový videoklip.
- 17. Listopadu vychází nové a už v pořadí ČTVRTÉ album s názvem 'FOUR', na kterém můžeme najít např. Fireproof nebo Steal My Girl.
- Prozatím kluci zveřejňují nové turné na další rok s názvem ON THE ROAD AGAIN, ke kterému se pořád přidávají nová data a Directionerky pořád čekají na zveřejnění své země.

» YEAR 2015 «

- Rok 2015 byl pro kluky obzvlášť těžký. První se mluvilo o tom, že se skupina úplně rozpadne, a i když se tak nestalo, nebyli jsme daleko od pravdy.
- Ze skupiny pěti úžasných zpěváků nám na konci roku zůstali jen čtyři, což byla obrovská rána pro celý svět. 25. Března 2015 totiž nadobro opustil skupinu Zayn Malik - což by samozřejmě nikdo nečekal - a vydal se na svou sólovou dráhu. Během pár týdnů se stihl pohádat s Louisem na twitteru a dát se dohromady s Naughty Boyem, který klukům vyhrožoval a urážel je - v čemž samozřejmě byl zapletený i Zayn. Avšak to po chvíli ustálo a kluci museli své nové turné ON THE ROAD AGAIN absolvovat bez Zayna.
- 07. Srpna vyšla první píseň z nového alba 'Drag Me Down' a hned poté vyšel název zmiňovaného alba - Made in the A.M., na kterém už se bohužel Zaynova hlasu nedočkáme. Album vyšlo 13. Listopadu a stalo se opět nejkupovanějším CD v mnoha zemích.
- 20. Srpna vychází nový parfém 'Between Us'.
- 31. Srpna končí turné 'On The Road Again' po celém světě a Directionerky netrpělivě očekávají název nového turné, které však nepřichází.
- 28. Října vychází videoklip k písni 'Perfect', který uchvátil svět a nestačilo mnoho a Directioners překonali nový rekord na VEVO.
- Pár dní před vyjetím nového alba na trh One Direction oznamují pauzu, která je však potvrzená až koncem Listopadu. Tato pauza bude trvat od posledního vystoupení v X-Factoru - 13. Prosince - 18 dalších dlouhých měsíců. Avšak kluci slíbili, že má ještě vyjít nový videoklip (první k Infinity, poté to změnili na History) a že se nám opět v plné síle vrátí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.