Big Gallery Update! #3

19. listopadu 2012 v 15:05 | Loves~1D » Bebůš♥ |  ♥ Gallery Updates
Vzhledem k tomu, že jsem se vykašlala na nějaký weby a začala přidávat fotky z hodně aktualizované stránky na FB, kvalita nemusí být nějaká "úžasná" ale myslím si, že ty fotky jsou úžasný i v blbé kvalitě :')♥ Nemyslím tím blbá, jakože nějak extra malá, ale že jsou některé fotky více zaostřeny, některé ne a některé jsou třeba o drobek menší než normálně;)
Během rána a odpoledne jsem doplnila nové fotografie, které se objevily k photoshootům a nahrála jeden nový z BBC, kde kluci nedávno vystupovali a pomáhali dětem v Nouzi;):) Tady je máte, jsou úplně úžasné♥:
GALLERY LINKS
Photoshoots > 2012 > #20 [Seventeen Magazine] [7 + 10 photos new!]
Photoshoots > 2012 > #022 [28 + 7 photos new!]
Photoshoots > 2012 > #30 [Children In Need] [+ 7 photos new!]
Dále tu pro vás mám fotografie ze včerejšího BBC Radia, kde se kluci dozveděli, že jsou číslo 1. v USA:). [video v minulém článku]:). Fotografie jsou nekvalitní, ale jsou :D Můžeme tam také vidět skupinu Little Mix atp ..
Další fotografie už jsou starší, a to ze 16. listopadu, kdy kluci vystupovali v show na BBC s názvem "Children In Need" aby pomohli dětem v nouzi:) [viz. nahoře photoshoot]. Zase drochu nekvalitní, normálně se neobjevily, stahovala jsem z FB:D:)
A poslední fotografie jsou opět ze včerejška focené paparazzi při odchodu z Radia 1 :) Fotografií se určitě objeví víc, ale zatím jsem vám nahrála jen ty, co jsou v HQ, uvidíme během dne ;)
GALLERY LINKS
Appearances > 2012 > NOVEMBER 18TH - One Direction at BBC radio 1 in London [+ 7 photos new!]
Candids > 2012 > NOVEMBER 18TH - Leaving BBC Radio One Studios [+ 41 HQ photos new!]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily* Lily* | 19. listopadu 2012 v 20:00 | Reagovat

Mooc jim to sluší :) A Little Things se jim v Children In Need moc povedlo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.