14/03 - Liam & Danielle at Thorpe park in London - GU

15. března 2013 v 16:00 | Loves~1D » Bebůš♥ |  ♥ Gallery Updates
Objevilo se ještě pár fotografií ze včerejška, kdy byl Liam s Danielle v parku :) A mám tu pro vás taky pár takových "faktů", které zveřejnily fanynky na twitter z toho dne skrz Danielle :) A je to od ní strašně nádherný :'33♥
# Liam chtěl dát pusu na tvář Danielle, když ona ho zastavila a řekla "Už jsi dal pusu fanynkám? Tak do toho, ony na to čekají".
# Fanynka se zeptala Danielle, jestli může taky dát Liamovi pusu, a ona na to řekla : "No tak do toho, já se nedívám".
# Fanynka se zeptala Danielle, jestli nežárlí na ostatní dívky a ona odpověděla :"Samozřejmě že žárlím, ale já doufám že je zamilovaný, co myslíš? "
# Danielle řekla, že nemá ráda, když jí fanoušci říkají že je speciální. Protože je to jen obyčejná tanečnice a každá 4. dívka na světě je tanečnice:)
# Když fanoušci chtěli, aby se Liam s Dani políbili, ona řekla "Proč bych mu měla dávat pusu? Teď máte jedinečnou šanci, aby jste mu dali pusu vy. Já mu jí můžu dávat každý den, tak do toho. "
# Když Liam natáčel v zábavním parku, Danielle nechtěla být vidět na kameře takže stála nebo seděla opodál.
# Když Liam natáčel v zábavním parku, lidé si dělali legraci a říkali že by Danielle měla políbit Liama.
# Jedna fanynka se zeptala Danielle jestli by se s Liamem mohli políbit a Danielle se jen usmála, obrátila se a řekla "Ale no tak".
# Jedna holka byla na Danielle ošklivá a zakřičela na ní "Bitch" a Danielle řekla "Curly Bitch". Když se jí fanynka potom ptala, proč "Curly" odpověděla, že každý může být "Bitch" ale jen ona "Curly Bitch".
# Mnoho fotek, kde jsou fanynky s Liamem, vyfotila Danielle. Jedna fanynka se před Danielle rozbrečela a ona zavolala na Liama ať příjde a vyfotí se s ní.
GALLERY LINKS
Miscellaneous > With Fans > Liam Payne [+ 3 photos new!]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie*/my-world-k.blog.cz Katie*/my-world-k.blog.cz | Web | 15. března 2013 v 16:05 | Reagovat

krásné fotky:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.