Personal Photos #017

26. března 2013 v 20:00 | Loves~1D » Bebůš♥ |  ♥ Gallery Updates
Awwww totálně jsem se do téhle fotky zamilovala!!! :3 Eleanor ji včera přidala na istagram a hádejte, kdopak to je? %) Je to Louis, anoo a má nové tetování na hrudníku, vidíte to ? :33♥ Bože, nepoznala bych ho, poprvé jsem si fakticky myslela, že to Loui není ale ten jeho holub na ruce prozradí vše:D Taky jsem vám včera psala, že byl v tetovacím salónu a nechal si na nohy vytetovat jména skupiny, ve které byl před 1D:) A + teda i tohle nové tetování ♥ Je úplně bombové!!
btw. jdu předělávat rozcestníky a měnit všechno kolem toho, protože jsem zjistila, že tam jsou staré informace:D♥ Držte mi palce:3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 26. března 2013 v 21:16 | Reagovat

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, killing me, pleaaase :DDD♥

povíš mi jak se jmenuješ? :3♥
prosím, citím se trošičku trapně že to nevím ale nebyl na to nikdy čas abych se tě na to zeptala :) a víš, jsem zvyklá tady své nejmilejší♥ oslovovat jejich jménem.

Taky to znáš? o.O ach, ty? takové zlatíčko? :) nemůžu tomu uvěřit, že i ty sis tohle musela prožít. A rozhodně mě to mrzí, strašně moc ♥ máš to tak nezaslouženě.
Ted' když to čtu, normálně opět brečím, protože já fakt nemám nikoho, - ani tady, možná tebe a jednu slečnu, jinak? o.O jsem zůstala úplně na ocet, ale co si stěžuju, vždyt' jsem úplná kráva, tak co bych taky chtěla že jo :) nedá se nic dělat. Sice ve tříde mám dvě slečny které mají rádi kluky, ale víš to je to takové - já jsem ta velká directionerka a bla bla blaaa - prostě to není upřímný, a já ty kluky tak neskutečně moc miluju ♥ jsou pro mě něco jako vzduch, voda věci který potřebuju - a já taky prostě potřebuju mít kamarádky kterým se můžu vypsat ohledně toho že mě strašně deptá to že třeba nikdy neobjemu Niallka :'(♥.
i kdybych měla nějaké kamarádky, možná bych se snima už ani nedokázala smát, na mě se prostě ty všechny problémy až moc podepsali. Cože? o.O ty si je ztratila kvůli tomu že si začala být directionerkou? :) ach, vyfakovala bych je :))) vždyt' je to , to nejdokonalejší.
Ale, pořád máš drahoušku, ty internetový :3 a ty jsou někdy dokonalejší než celý reálný svět, - a imaginární? o.O ještě lepší. Nikdy nebude tvůj život tak velkej omyl, jako ten můj.
Ano? povídej.
Obě máme obrovský sen, em, mohla bych ti do toho vkročit, - já už jsem v ten sen přestala věřit.
Tak strašně moc bych ti chtěla říct že se budu snažit, že pro to udělám všechno na světě, cokoliv . jako jsem to chtěla předtím ale? nemůžu.
Ne prosím, brečím jenom když si pomyslím že by mě Niall obejmul.
VŽDYCYK TU NĚKDO JE?! ne není, ne! ne a ne!! nemám nic, nikoho nemám, jenom žiletku a čokoládu, hromadu kapesníku, a toho medvídka.
je škoda že se moc neznáme, :) ale jsi tak strašně nunu♥ taky tě mám ráda :)) a chtěla bych tě poznat víc.
Udělala bych pro tebe cokoliv ale tohle nemůžu, nemůžu se smát, nejde to ♥
pro tebe cokoliv, jen tohle ne.
Bože, tak moc si mě rozbrečela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.